Před první (a vlastně každou) návštěvou

09.10.2022

Zde pro Vás máme pár tipů, jak si návštěvu u nás co nejvíce užít:

1, V den, kdy u nás máte domluvenou terapii, nedoporučujeme absolvovat s pejskem náročnější aktivity - tréninky, delší procházky apod.

2, Doporučujeme ideálně 3 hodiny před fyzioterapií pejska nekrmit❌.

3, I když máme spousty pamlsků🍗🍖🥩, tak u nejedlíků či alergiků je lepší vzít oblíbené pamlsky nakrájené na malé kousky. U obézních jedlíků vezměte část krmné dávky aby nedošlo k nadbytečnému příjmu kalorií, protože při terapii odměňujeme opravdu často 😀 Místo pamlsků lze motivovat i oblíbenou hračkou 🎾.

4, Před vstupem do čekárny se trošku projděte, ať je pejsek dostatečně vyvenčen. Není nic horšího, než ležet na masáži s plným močových měchýřem.

5, Pokud používáte obleček, určitě jej v nepříznivém počasí 💨vezměte s sebou, podpoříte tak regenerační procesy po fyzioterapii.

6, Pokud má Váš mazlíček nějaké zdravotní komplikace - trávicí obtíže, kožní infekce, je léčen antibiotiky či fenka hárá, terapii prosím včas zrušte📲.

7, Před návštěvou u nás odstraňte ze psa hrubé nečistoty (bahno, bodláky apod.) a vašeho parťáka vyčesejte. Taktéž prosíme před fyzioterapií o umytí pejsků, kteří se v něčem nelichotivém vyváleli 🐟.

8, Vzhledem k tomu, že zatím nemáme platební terminál, prosíme o úhradu v hotovosti💸. Permanentky lze platit bankovním převodem📱.

9, Nezapomeňte doma veterinární zprávy či doporučení 🧑‍⚕️.

10, V poslední řadě si s sebou vezměte dobrou náladu a špetku trpělivosti, někdy chvilku trvá, než se Váš kamarád v novém prostředí uvolní.

Těšíme se na Vás a Vaše miláčky🦮🐕‍🦺🐩🐕